logo
W miniony weekend już po raz VIII Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa zorganizowało Wiosenny Festiwal Kulinarny, w którym biorą udział KGW z Gmin należących do Stowarzyszenia, Gminę Słomniki reprezentowały Koła Gospodyń Wiejskich z Wężerowa i z Ratajowa.
 
Festiwal odbył się w Centrum Integracji Społecznej w Zielonkach; w jury oceniającej potrawy zasiadała m.in. Ewa Wachowicz, producentka, dziennikarka oraz znana autorka programów kulinarnych m.in. „Ewa gotuje”, Marcin Polus – uznany szef kuchni i Prezes Stowarzyszenia Małopolskich Kucharzy i Cukierników. W tym roku naszą Gminę reprezentowało KGW Wężerów oraz KGW Ratajów. Miło nam poinformować, że Panie z Koło Gospodyń Wiejskich w Wężerowie zajęły I miejsce KGW Ratajów otrzymały wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy naszym wspaniałym gospodyniom i dziękujemy za promowanie naszej Gminy i kultywowanie tradycji.
 
W zeszłorocznym Festiwalu Smaku, który odbył się Modlnicy Stowarzyszenie Wesołe Kumoszki z Granowa zdobyły III miejsce.
 
Fot. Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa

 

1
2
4
7
6
5
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6